"Spółka z o. o. - Co, Jak i Dlaczego?"

Bez ZUS, ale z UBEZPIECZENIEM SPOŁECZNYM, na LEGALU, w POLSCE

Zapis webinaru, informacje kontaktowe do Gości, którzy wystąpili na webinarze, informacje szczegółowe, kontakt z Joanna Sitarz ...

Dla osób zapisanych na listę:

Zapis wideo i audio webinaru
Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do zapisu webinaru w formie wideo oraz audio. Dzieki temu możesz wrócić do ważnych dla Ciebie kwestii i obejrzeć/odsłuchać ponownie w samochodzie, na telefonie.

Kontakt do Wojciech Karpowicz
Wieloletni Lider w branży MLM, w firmie Flavon. Specjalista od naturalnych suplementów diety - żywności funkcjonalnej. Od 4 lat prowadzi własną spółkę z o. o.  Miał kilka nieprzyjemnych zdarzeń. I opowie z punktu widzenia osoby praktyka, jak wygląda prowadzenie spółki z o. o. i na co zwrócić uwagę.

Kontakt do Mikołaj Hewelt
​Doradca podatkowy, wspólnik w kancelarii prawnej HWW Hewelt Wojnowski & Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie handlowym i podatkowym. Opowie o tym jak może pomóc w otworzeniu spółki, jak poradzić sobie z podwójnym opodatkowaniem i ZUS oraz jak zadbać o ubezpieczenie.

Kontakt do Bartosz Malicki
Koordynator do spraw sprzedaży i wdrożenia z firmy Kardynał&Kardynał, działającej w obrzarze księgowości, kadry płace, rachunkowość zarządcza kompleksowe usługi opowie o tym jak mieć ubezpieczenie społeczne, a jednocześnie nie płacić ZUS i jak uskładać na EMERYTURĘ pokaźna kwotę nie płacąc ZUS, opowie o tym, że podwójne opodatkowanie w spółce to mit oraz o plkiach JPK, a także o obsłudze nowego Klienta w ich firmie.

Kontakt z Joanna Sitarz
Jeśli będziesz mieć jakieś pytania dotyczące kwestii, które na webinarze poruszyłam, ale nie było czasu tego rozwijać, to możesz je mi zadać, możemy też porozmawiać na Skype czy Zoom. Moge rozwinąc kwestie tego jakie alternatywne opcje prowadzenia firmy znalazłam, jak wyglądała procedura zalożenia zoo, dlaczego nie wybrałam działalności jednoosobowej... oraz wszystko czego doświadczyłam w temacie zakładania działalności


Zapis wideo webinaru
który odbył się w dniu
13 Luty 2018 r.

Tuż po tym jak założyłam swoją spółkę ZOO :)

SAME KONKRETNE INFORMACJE!

Po prostu wpisz swój najlepszy adres email aby otrzymać ode mnie maila ze szczegółami ...

2018 © Sitarz Consulting sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al.  Solidarności 68/121, KRS: 0000714379, NIP: 5252736884, REGON:
369318377, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5000 zł | Polityka Prywatności, Cookies i Bezpieczeństwa |

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.